Hajdúhadházi polgárunk, Bálint Gábor június 6-án töltötte be 90. életévét. Feleségével 62 éve élnek boldog házasságban. A jeles napon két lányuk, négy unokájuk és két dédunokájuk körében ünnepeltek.
A 90. születésnap alkalmából Csáfordi Dénes polgármester jókívánságaival köszöntötte az ünnepeltet, és adta át a miniszterelnöki emléklapot, illetve Hajdúhadház Város Önkormányzatának ajándékát.
További jó egészséget kívánunk Gábor bácsinak!





