Átadtuk a vendégházat

Az Ezerjó Vendégház felújítása a Belügyminisztérium pályázati lehetőségének kiaknázásával valósult meg. Az önkormányzat támogatási kérelmére összesen 34 222 000 Ft került megítélésre.

Az ingatlan alapterülete 400 m2, két földszinti kétágyas, magasabb felszereltségű, illetve négy emeleti, négy férőhelyes szoba került kialakításra.

Az épület a felújítás során új nyílászárókat és szigetelést kapott, új villamos energia hálózat és fűtésrendszer került kialakításra.

A vendégházat a város szőlőtermesztésének és bortermelésének felvirágoztatásában végzett munkával párhuzamosan, egy régi szőlőfajtáról kívántuk elnevezni, ezért több lehetőséget is adva, a névadást szavazásra bocsátottuk egy közösségi portálon. A nyertes az „ezerjó” lett, amit döntésével a város képviselő testülete is megerősített.

Az átadáson a szép számmal megjelent helyi lakosokon kívül, távolról érkezett vendégeket is köszönthettünk. A szalag átvágásában és a vendégház átadásában Tasó László, a 3- as számú egyéni választókerület országgyűlési képviselője és Tóth Attila, a Hajdú- Bihar Megyei Közgyűlés alelnöke volt Csáfordi Dénes polgármester segítségére.

Kategória: Nincs kategorizálva | A közvetlen link.

Elnézést, a hozzászólás ezen a részen nem engedélyezett.